Canon i-SENSYS MF-4730 Toner

Canon i-SENSYS MF-4730 Toner

Ürün hakkında öğrenmek istedikleriniz mi var?

Not Bırakın, Sizi Arayalım

Canon i-SENSYS MF-4730 Toner,  Canon Crg-728 Toner Fiyatı

Evde veya küçük ofiste kolayca kullanmak için mükemmel lazer çok işlevli ürün seçimi.

 

 

 Canon i-Sensys MF4730 Fotokopi + Tarayıcı Laser YazıcıGenel Bakış Kompakt, siyah beyaz yazıcı, fotokopi makinesi ve tarayıcı. Ayarlanabilir paneli ve tek dokunuş çözüm tuşlarıyla şık, kullanıcı dostu tasarım, ürünü evde ve küçük ofislerde kullanım için mükemmel bir hale getirir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Canon i-Sensys MF4730 toner fiyatıHızlı baskı ve kopyalama 23 sayfa/dakika olan siyah beyaz lazer yazdırma ve kopyalama hızı, makinede belgelerin çıktısı için hiç beklememenizi sağlar. Geliştirilmiş 1200 x 600 dpi çözünürlük, net metin ve yumuşak grafikleri de içeren, yüksek ayrıntı düzeyine sahip profesyonel görünümlü belgelerin alınmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Canon i-Sensys MF4730 toner Üretkenliği artırır Deneyimsiz kullanıcıların bile kolayca çalıştırabileceği Carina 1, çalışma şeklinize uyan çok yönlü, ayarlanabilir bir ekrana sahiptir. Masaüstünde kullanılmak üzere, panel dikey olarak ayarlanabilir veya aygıtın yanında ayakta durmayı tercih ederseniz, yukarı bakacak şekilde yerleştirilebilir. Geniş bir LCD ekran, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri bir bakışta gösterir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Canon i-Sensys MF4730 özellikleriKolay kullanım Daha fazla verimlilik için, tarama ve kopyalama iş akışları, taramaları dosyaya gönderecek tek dokunuş çözümleri kullanılarak kolayca ayarlanabilir veya birkaç görüntü, bir sayfaya kopyalanarak kağıttan tasarruf edilebilir.