Pantum Pa-210 Toner Dolumu, Orjinal Toner, Muadil Toner, Refilkit

Tarih 20 Aralık 2021 Saat 15:44 Gün Pazartesi
Firmamız türkiye piyasasına yeni girmiş PANTUM marka ve model yazıcılarınızın kartuş ve toner dolumunu, tekli çip ve to satı tamir, bakım, onarım, teknik destek gibi satış sonrası fiziksel işlemlerini yapmaktadır

 

Firmamız türkiye piyasasına yeni girmiş PANTUM marka ve model yazıcılarınızın kartuş ve toner dolumunu, tekli çip ve to satı tamir, bakım, onarım, teknik destek gibi satış sonrası fiziksel işlemlerini yapmaktadır.

                Pantum pandemi dönemiyle birlikte siz son kullanıcıların hayatına adeta ilaç gibi yetişti, okul kapanmaları beraberinde öğrenci velilerini laptop ve yazıcı almaya süreklemişken, Pantum pa-210 toneri kullanan Pantum 2500w düz yazıcısı ve Pantum 6660w fotokopi modellerinin cep telefonundan yazdırma özelliği bulanan versiyonlarının ithal etmesi ile laptop ve pc ihtiyacını ortadan kaldıran bir görev üstlenmiş oldu.

                Piyasada tabiki wifi özellikli cihazlar mevcuttu, ancak hiçbirisi Pantum pa210 toner ve pa210 toner dolumu özellikli yazıcıların sahip olunabilirlikleri kadar uygun satılmıyordu, ekonomik olmasıda tam bu noktada devreye girip aynı özellikteki büro makinelerine yarı fiyattan sahip olunabilirlik kattı.

                ilk zamanlarında Pantum p2500w, m6500, m6500n, m6550nw, m6660nw yazıcı fotokopi cihazlarının muadil toner ve dolum tedarik sorunları ile karşılaşılabiliyordu ve gayet normaldi,arz ve talebe göre tepki alıp alternatifler gelişmeye başlayınca tonerofisi olarak burada devreye girerek ithal ettiğimiz yan sanayi ve orjinal sarf malzemeleri yarı mamül üretim(refil kit-dolum kit) ile birlikte satış sonrası muadil ve dolum ürünleri alınabilir hale  getirdik.

    Pantum pa210 tonerleri, refil kit olarakda satılabiliyor, Pantum pa210 refil kit içeriğinde bir toz birde çip bulunuyor. Pantum pa210 chip baskınız bozulmadan biterse, sadece çip alıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

                Pantum pa-210 toner kullanan yazıcılarımızın modellerini aşağıda listeliyoruz, sizde listedeki bir modeli kullanıyorsanız bizle iletişime geçip,

-pantum pa-210 toner dolum talebinde bulunabilirsiniz

-pantum pa-210 orjinal toner tedarik edebilirsiniz

-pantum pa-210 muadil toner tedarik edebilirsiniz

-pantum pa-210 toz+çip dolum kiti alıp kendiniz dolum yapabilirsiniz

-pantum pa-210 toz dökerim derseniz bize getirebilirsiniz.

-ataşehir Pantum pa210 toner dolumu ve muadil orjinal toneri kapınızda, p2500w, m6500, m6550n, m6660nw

-Çekmeköy Pantum pa210 toner dolumu ve muadil orjinal toneri kapınızda, p2500w, m6500, m6550n, m6660nw

 

Pantum toner dolumu ne kadar, Pantum 2500 muadil toner fiyatları, Pantum 2500w ikili dolum kiti, Pantum 6500 fotokopi, m6550n, m6660nw fotokopi makinalarının öncelikle Ataşehir bölgesinde sarf malzemeleri konusunda tüm desteği sağlayabilecek konumdayız.

                Istanbul genelinde avrupa yakasında ve anadolu yakasında Pantum tonerleri için bizimle iletişime geçip, dolum, muadil, orijinal kartuş ve tonerler için ümraniyede Pantum, ataşehirde Pantum tuzalda Pantum kartalda Pantum sultanbeylide Pantum Sancaktepe Sarıgazi yenidoğanda Pantum.

Çekmeköy Pantum toner dolumu, Çekmeköy Pantum pa210 refil kit, taşdelende Pantum muadil ve dolum tozu ve çipi ihtiyaçlarınızda ürünlerimizi tercih edebilirsiniz,

                gezici servis araçlarımız ile anadolu yakasında tuzla Çekmeköy Kadıköy ataşehir Ferhatpaşa Kozyatağı bostancı dudullu imes Şerifali şile Üsküdar bölgelerinde sizlere randevulu hizmet verebiliyoruz.

HANGİ YAZICIYI ALMALIYIM

                merhabalar, bizler tüketici olarak sadece kendi emek alanlarımıza kadar yoğunlaşıyoruzki hayatın diğer alanlarında hayat devam ederken her iş kolu kendini geliştirirken tek alanda yoğunlaşmamıza sistem sebep olurken, kazanmak için yoğunlaştığımız alanların dışına çıkmayınca yanlış kararlar emekteki kazanımları alıp götürür ve maalesef kayıp olan zaman elde kalır.

                Yazıcı alırken üreticiler değer kaybı yaşamamak için fiyat endeksini dolar üzerinden Amerikan alım gücü üzerinden ücretlendirme yaparlar, 55 dolarlık bir toner bizde bugünkü kur ile 500 iken bu rakam amerikalı biri için onun cebindeki 55 tl gibidir, biz aynı ürünü 10 kat fazlaya almak durumunda kalıp bunun farkına varıp alternatiflere yönelince buradada önümüze arz talep dengesi çıkıyor, çok satılan printerin toner ve kartuş maliyetinde orjinal muadil dolum gibi seçenekler varken kullanıcılar bu istatistiki bilgileri bilmeden fiyat performansına göre alım yapabiliyorlar.Bizler burada yazıcı ve fotokopi tercihi yaparken maliyet performansı hesabında devreye giriyoruz,

                öncelikle ihtiyaç belirlerken farklı alternatifleri göz önünde tutarak tercihler yapmak en doğru adım olacaktır, aşağıdaki alternatiflerden hangisine giriyorsunuz bunu bildikten sonrası kolay olacaktır.

                -yazıcı ihtiyacınız ev içini olacak

                -yazıcı ihtiyacınız emlak ofisi muhasebe yada hukuk bürosu için mi olacak

                -yazıcı ihtiyacınız küçük işletmeniz için mi olacak

                -yazıcı ihtiyacınız kobiniz yada şubeleriniz içinmi olacak

                Yazıcılarda kendi içinde 2 ana gruba ayrılıyor, kartuşlu ve tonerli sarf malzemeler tüketen büro makinaları olacak şekildedir.

Ne varki bu iki tüketim ürünü arasında ters orantı vardır, sıvı kartuşlu yazıcı printer ve fotokopi makinaları sahip olunabilirlikleri bakımından ilk tercih edilen cihazlardır. Her ne kadar uygun fiyata sahip olunabilsede püskürtme uçları zaman içinde tıkanabiliyor, tıkanma sebebi ise püskürtme uçlarının harika resimler çıkarırken uygulaması gereken karışım dengesi için yüzlerce gözenekten geçip kağıtla buluşması gerçekleşiyor. İncecik sıvılar pasif kullanımlarda özellikle haftalarca çıktı alınmaması durumunda” pıhtı “ atıp tıkanıklıklara ve beraberinde yeterli karışım sağlanamayınca örneğin “yeşil yaprağın mavi çıkması “ gibi durumlar ile karşılaşılıyor, daha uzun kullanmama durumlarında bembeyaz kağıdı olduğu gibi boş verebiliyor, bu durum mürekkep tanklı modellerde dahi oluşmaktadır, orjinal mürekkep kullanımında dahi kuruma olma ihtimaline karşı baskı kafası temizleme yazılım uygulaması bulunmaktadır.

                Tonerli modeller tercih edebileceğiniz cihazların ilk sırasında yer almalıdır, tonerli fotokopi ve yazıcılardada yine bir ters orantı vardır, mürekkeplide pasif kullanım dezavantaj iken, tonerli modellerde pasif kullanım dezavantaj olmaktan çıkıyor baskı kafası kuruma gibi bir derdi olmuyor, peki nerede bu terslik, tabiki orjinal lazer tonerlerin fiyatlarının  enflasyon kaynaklı pahalı olmasından kaynaklanıyor. Ne varki lazer tonerli yazıcılarda ikincil bir alternatif daha var oda amerikan orjinal tüketim ürünleri fiyatına dolum toner yada muadil toner alternatiflerinin bulunmasıdır.

                Alım yaparken iki şekilde adım atacağız

                -Bütcemiz kısıtlı ise önceliğimiz mürekkepli cihaz alımı olacak

                -bütçemiz yetiyorsa yada zorlayabiliyorsak önceliğimiz lazer toner kullanan cihaz alımı olacak

Özellikle mürekkeplide tanklı modellere yönelmeliyiz, lazer toner kullanan modellerde ise minimum 2 yıldır satışta olup muadil toneri satış öncesinde sorgulayıp işlemi tamamlamak en doğru adım olacaktır. Aksi durumda alternatifi bulunmayan kartuş ve toner hall püc,erinde cihaz ile baş başa kalma durumunuz olacaktır. Sistem cihazın ya orjinaline itecektir yada muadili olan alternatife yönlendircektir, buda önceki cihaz yatırımınızın boşa gitmesi anlamına gelirki buda bizlerin istemediği durumdur.