Canon Yazıcı Teknik Servis

 Canon Yazıcı Teknik Servis

 

Arayın kapınıza gelelim

İstanbul içi ücretsiz servis.

Kurumsal alımlarda özel fiyatlarımız vardır.

Danışmanımız Size Ulaşsın

SİZİ ARAYALIM

 

Canon Yazıcı Servisi

  • Teknik serviste tecrübe kazanmış nitelikli personellerimiz ile hergün 8:30 ile 19:00 saatleri arasında müşterilerimizin cihazlarına Canon teknik servis işlemleri yapılmaktadır.

  • Acil Canon servis isteyen müşterilerimize gün içinde saat 9:00 ile 17:00 saatleri arasında şirketimiz aracları ile adresinize gelerek müdahale edilmektedir, parça tedarik sorunu nedeyle yerinde yapılamayan cihazlar ofisimize getirilmektedir.

  • Ofiste önce müşteriye arıza maliyet bildirimi yapılmaktadır, onay sürecinden sonra parça değişimi yapılan yazıcılar temizlenip streçlendikten sonra araçlarımızla ertesi gün sevkiyata çıkar.

  • Teslimat işleminde yerinde fatura kesilerek nakit yada havale olarak anlaşılan sürede tahsilat gerçekleşir, 20 ile 30 güne kadar süre ile faturalı vade yapabiliyoruz.

  • Yapılan işlemler 6 ay süreli sözlü garantimiz kapsamındadır, nadirende olsa sevkiyat esnasında yada benzeri durmlarda yaşanabilecek aksilikler, değişen parçaların montaj hataları gibi durumlarda müşterilerimize gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra cihaz tekrar çalışır hale getirilir, bu tekrarlanan süreçte ek ücret talebi kesinlikle yoktur.

  • Canon lazer (i-sensys) yazıcılarda genellikle dolum yapılan kartuşların toz akıtması, lekeli çıktıları verir, fotokopi çekerken tipeks kurumadan cihaza konan kağıt nedeyle o bölgede iz oluşur, bakımı yapılmayınca sonraki her kopyada o iz yansımaya devam eder, kimi zaman kullanıcılar bu tarz sorunları kartuşlarla bağdaştırmaktadırlar. Gerekli açıklamalar sonucu kullanıma dahada dikkat edip sorunsuz tüketim sağlanabiliyor,

  • Lazer yazıcılarda lbp series ve i-sensys series modellerin tamamında tamirat yapabiliyoruz

  • Muadil Canon toner satışını uygun ve kaliteli yapabiliyoruz

  • Dolum canon toner satışını uygun ve kaliteli yapabiliyoruz

 

Canon i-SENSYS lazer yazıcı toner kartuşları

Canon Toner ModelleriÜrün web sitesinde yer alan Aksesuarlar ve Malzemeler sekmesinde Canon lazer yazıcınız için doğru toner kartuşu bulun. Canon Toner Modelleri için tıklayınız