Ataşehir Kartuş ve Toner Dolumu Merkezi

Blog Yazıları TÜMÜNÜ GÖSTER
Xerox B205, Xerox B215 Yazıcı Reset ve Sonrası Dolum İşlemi
20 ARALIK 2021
xerox fotokopi makinesini icat eden firmadır, günümüz tüm markaların tasarım tabanı Xerox patentlerine dayanmaktadır, her üründe olduğu gibi yazıcı ve fotokopi tabanlı büro makineleri doğar büyür ve zamanla yerini yeni tasarımlara bırakır.
PantumYazıcı Reseti İle Çipsiz Dolum Yapabilirsiniz
20 ARALIK 2021
Ülkemizde piyasaya yeni giren yazıcı markası olan PANTUM genellikle wifi özellikli cihazları pazar payı alabilmek için rakip cihazların çok altına fiyat ile satış yapıp başarı elde etti.
Pantum TL41A Toner Dolumu, Orjinal Toner, Muadil Toner, Drum Ünitesi
20 ARALIK 2021
Firmamız türkiye piyasasına yeni girmiş PANTUM marka ve model yazıcılarınızın kartuş ve toner dolumunu, tekli çip ve to satı tamir, bakım, onarım, teknik destek gibi satış sonrası fiziksel işlemlerini yapmaktadır.
Pantum Pa-210 Toner Dolumu, Orjinal Toner, Muadil Toner, Refilkit
20 ARALIK 2021
Firmamız türkiye piyasasına yeni girmiş PANTUM marka ve model yazıcılarınızın kartuş ve toner dolumunu, tekli çip ve to satı tamir, bakım, onarım, teknik destek gibi satış sonrası fiziksel işlemlerini yapmaktadır
GEZİCİ PANTUM TONER SERVİSİ
20 ARALIK 2021
Firmamız olarak haftanın belli günleri SULTANBEYLİ bölgesine gezici servis araçlarımız ile geçip PANTUM YAZICI kullanan müşterilerin Pantum PA210 ve TL410 muadil tonerlerini adreslerine teslim etmektedir
İnternetten toner alınır mı? Nelere dikkat etmeliyiz?
20 ARALIK 2021
İnternetten ucuz toner almadan önce kötü deneyimler yaşamamak için neler yapılmalıdır.
Muadil Toner Fiyatları Neden Değişken?
13 NİSAN 2017
Bu yazımda muadil toner fiyatlarının neden değişken olduğunu ve orjinal tonerle arasındaki farkı analtacağız.
hp ULTRA cf-233a toneri tanıyalım
15 EKİM 2016
HP 33a muadil toner - cf233a
15 EKİM 2016
HP laserjet Ultra mfp-m134fn fotokopili yazıcı
15 EKİM 2016
ülkemize yeni giriş yapmış bir üründür
Sık Sorulan Sorular TÜMÜNÜ GÖSTER
Orjinal ürünlerde fiyatlar genel olarak dolar kuru kaynaklı yüksektir. Avruada 60 dolara alınan bir toner fiyatı ortalama bir bütçe iken Türkiyede 18 katıdır. Örneğin ortalama fiyatı 14 dolar olan bir mürekkepli orjinal kartuş 4 dolara maal edilemez hal böyle olunca orjinal ürünlerin fiyatları bize göre yüksek kalıyor.
Muadil toner orjinal tonere ikame olarak marka sahipleri dışında 3. parti firmalar tarafından üretilmiş aynı işlevi gören ürünlerdir. Kaliteli muadil tonerler oldukça güvenlidir. Muadil toner genel olarak orjinallere göre oldukça uygun fiyatlıdır buna istinaden muadilin en ucuzunu değil en kalitelisini tercih etmenizi tavsiye etmekteyiz. Örneğin orjinal tonerler 10 birim para iken muadiller 2-3 birim paradır. 2 birimlik ürünü alıp 10 birimlik performans bekleme yanılgısına düşmenizi istemeyiz. Zaten ucuz olanın dahada ucuzuna yönelip yaşadığınız kötü deneyimi bütün muadil tonerlere maal etmemenizi rica ederiz.
Lazer yazıcı toner dolumu yapan yerler arasında Ataşehirde fiziki olarak bulunan tek firma biziz. Sizde tonerlerinizi güvenle dolduracağınız kaliteli bir dolum merkezi arıyorsanız doğru yerdesiniz.