HP 130A Macenta Orijinal LaserJet Toner Kartuşu - (CF353A)

Marka : HP
Model : HP 130A Macenta Orijinal LaserJet Toner Kartuşu
TONER RENGİ
KIRMIZI
FİYATA CHİP DAHİL Mİ?
DAHİL
5% doluluk oranı ile 1.000 sayfa yazar.
TL + KDV
Anadolu yakası için ertesi gün teslimat.
Ürün Özellikleri
Yazıcı kartuşu renkleriKırmızı
Baskı teknolojisiLazer
Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)1.000
Paket boyutları (G x D x Y)----
Depolama Isısı-20 - 40C
Ürün Açıklaması
HP CF353A (130A) KIRMIZI TONER (M176/M177) 1K. HP 130 LaserJet Baskı Sarf Malzemeleri ile evde veya ofiste üretkenliğinizi koruyun. Belgelerin ve pazarlama materyallerinin profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlayın. Renkli HP LaserJet Pro MFP için tasarlanan bu Orijinal HP toner kartuşlarıyla zamandan ve sarf malzemelerinden tasarruf edin.

Ürün Hakkında Detaylı Açıklama

Genel Bakış

HP 130 macenta toner LaserJet Baskı Sarf Malzemeleri ile evde veya ofiste üretkenliğinizi koruyun. Belgelerin ve pazarlama materyallerinin profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlayın. Renkli HP LaserJet Pro MFP M177fw toner ve M176n için tasarlanan bu Orijinal HP toner kartuşlarıyla zamandan ve sarf malzemelerinden tasarruf edin.

Özellikler

Orijinal HP toner CF350A kartuşları ile beklediğiniz kaliteyi her zaman elde edin. Yeniden doldurulmuş kartuşlarda meydana gelen tekrar baskı alma işlemlerinden, sarf malzemesi israfından ve pahalıya mal olan gecikmelerden kurtulun.

İşinizi geliştirmeye devam edin. İşleri zamanında ve bütçeyi aşmadan yapmak için Orijinal HP cf350a toner kartuşlarının tutarlı ve kesintisiz baskı yeteneğine güvenin.

Zaman kaybetmeyin. Orijinal HP 130a toner kartuşlarını saniyeler içinde değiştirin ve baskıya devam edin. Özel tasarımlarıyla, LaserJet yazıcı veya MFP'de kartuş takma işlemi hızlı ve kolaydır.

Belirtimler

Yazıcı kartuşu renkleri
        Kırmızı

Baskı teknolojisi
        Lazer

Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)
        1.300 sayfa

Sayfa üretimi dipnotu

Gerçek değerler basılan görüntülere ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

İşletim gereksinimleri

Çalışma ısısı aralığı
        15 ila 27°C

Depolama Isısı
        -20 - 40°C

Depolama nemi
        % 10 - 95 RH