HP 125A Camgöbeği Orijinal LaserJet Toner Kartuşu - (CB541A)

Marka : HP
Model : HP 125A Camgöbeği Orijinal LaserJet Toner Kartuşu
TONER RENGİ
MAVİ
FİYATA CHİP DAHİL Mİ?
DAHİL
5% doluluk oranı ile 1.400 sayfa yazar.
TL + KDV
Anadolu yakası için ertesi gün teslimat.
Ürün Özellikleri
Yazıcı kartuşu renkleriMavi
Baskı teknolojisiLazer
Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)1.400
Paket boyutları (G x D x Y)----
Depolama Isısı-20 - 40C
Ürün Açıklaması
HP 125a mavi toner LaserJet Baskı Sarf Malzemeleri, şirketinizin dikkat çekmesini sağlar. En son HP ColorSphere tonerimiz ofisinize basımevi kalitesi getirir; canlı renkler, keskin metin ve gerçekçi fotoğraflar. Tutarlı, güvenilir Orijinal HP ürünlerle en yüksek verimliliğinizi koruyun. HP CB541A (125A) MAVİ TONER (CP1215/CP1312/1515) 1,4K

Ürün Hakkında Detaylı Açıklama

Genel Bakış

HP 125 LaserJet Baskı Sarf Malzemeleri, şirketinizin dikkat çekmesini sağlar. En son HP ColorSphere tonerimiz ofisinize basımevi kalitesi getirir; canlı renkler, keskin metin ve gerçekçi fotoğraflar. Tutarlı, güvenilir Orijinal HP ürünlerle en yüksek verimliliğinizi koruyun.

Özellikler

Canlı renkler ve net grafiklerle dikkat çekin. Gerçekçi fotoğraf kalitesiyle sözcüklerden daha fazlasını anlatın. Mesajınızı net, kolay okunur metinler ve keskin detaylarla verin. Yeni nesil HP 125A Mavi Orijinal Toner ColorSphere tonerle işletmenizi yüksek çözünürlükte tanıtın.

Her zamankinden daha kolay. "Sarf Malzemesi Al" simgesini kullanın ve zaman tasarrufunda bulunmak için HP SureSupply1'dan sipariş verin. Her zamankinden daha çok düşük maliyetli; siyah sayfaları siyah-beyaz lazeriniz2 ile aynı maliyete yazdırın ve istediğiniz zaman renkli yazdırın.
Yeniden baskı işlemlerinden kaynaklanan zaman ve para israfından kurtulun. Orijinal HP Toner Kartuşlarındaki akıllı teknoloji sistemin baskı kalitesini ve güvenilirliğini optimize edebilmesini sağlar. Tutarlı renkler elde etmek için sistemin tümü HP cb540a camgöbeği toner ColorSphere tonerin benzersiz özelliklerine göre ayarlanmıştır.

Yazıcı kartuşu renkleri
        Camgöbeği

Baskı teknolojisi
        Lazer

Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)
        1.400 sayfa

    Sayfa üretimi dipnotu

Yaklaşık ortalama baskı kapasitesi ISO/IEC 19798'e dayanır. Gerçek kapasite basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

İşletim gereksinimleri

    Çalışma ısısı aralığı
        10 - 30°C

    Depolama Isısı
        -20 - 40°C

    Depolama nemi
        % 10 - 90 RH

Boyutlar ve ağırlık

    Paket boyutları (G x D x Y)
        365 x 100 x 110 mm

    Paket ağırlığı
        0,8 kg