Canon 737 Orjinal Toner - (CRG-737BK)

Marka : Canon
Model : Canon 737 Orjinal Toner
TONER RENGİ
SİYAH
FİYATA CHİP DAHİL Mİ?
DAHİL
5% doluluk oranı ile 2.400 sayfa yazar.
TL + KDV
Anadolu yakası için ertesi gün teslimat.
Ürün Özellikleri
Yazıcı kartuşu renkleriSiyah
Baskı teknolojisiLazer
Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)2.400
Uyumlu Yazıcılar: MF211 / MF212w i /SENSYS MF216n i/SENSYS MF217w i/SENSYS MF226dn i/SENSYS MF229dw
Kapasite MiktarıStandart
Ürün Açıklaması
CANON CRG-737 SİYAH TONER (MF211/MF212/MF216/217

Ürün Hakkında Detaylı Açıklama

 

Neden orijinal Canon 737 Orjinal Toner lazer yazıcı kartuşlarını tercih etmelisiniz?

Bazı şeyler birbirleri için yaratılmıştır. Canon toner, beklediğiniz hızlı kaynaştırma performansını ve yüksek kaliteli baskıyı size sağlamak için Canon yazıcılarla kusursuz bir şekilde çalışır. Canon toner teknolojisi kusursuz sonuçlar sağlar. Güzel, uzun ömürlü ve kaliteli baskılar için Canon mühendisliğiyle üretilen tonerlere güvenin.

Canon 737 orjinal toner i-SENSYS MF-229dw toner

Yüksek kaliteli baskılarla yazıcınız çalışmaya devam etsin

Orijinal Canon hepsi bir arada kartuşlar üstün baskı kalitesini garanti edir. Bu kartuşlar belirli kullanım süresi olan temel baskı elemanlarını içerir, böylece hepsi bir arada kartuşunuzu değiştirdiğinizde makineniz ilk günkü baskı kalitesini sağlar.

MF212w toner fiyatı

Kalite güvencesi

Orijinal Canon kartuşlarının her biriyle sizlere olağanüstü performans güvencesi sağlıyoruz. Yeniden doldurulan kartuşların dahili bileşenleri kısmen veya tamamen yıpranmış olabildiği için yeni Canon kartuşlarıyla aynı standartta yazdırmayabilir.

Toner kartuşlarının üretilmesi ve birleştirilmesi yüzlerce işlemden oluşan karışık bir prosedürdür. Ancak Canon, müşterilerimizin beklediği yüksek kaliteli kartuşlar oluşturmak için en son üretim teknolojisini kullanan tekli otomatik üretim sistemini geliştirdi.

 

Canon Toner FiyatlarıOkunmayan satırlara son

Işığa karşı duyarlı tambur ünitesi, yazıcıda bulunan en hassas görüntüleme bileşenlerinden biridir. Yeni Canon kartuşları, tonerin tambura ve sabitleme silindirine dökülmemesini sağlar. Böylelikle okunmayan satırlar, bulanık veya gri arka planlar önlenir ve yazıcınızın zarar görmesi engellenir. Orijinal Canon toneri, her zaman canlı ve temiz belgeler oluşturan düzgün işlevli tambur ünitesi garanti eder.

Canon MF226dn toner fiyatıDaha temiz çalışma alanı

Canon’un özel silindir şarj etme teknolojisi ozonsuz emisyon sağlar. Bu temiz teknoloji insan sağlığına veya çevreye zararlı değildir, daha az parça gerektirdiğinden kartuşu daha kompakt hale getirir. Bunların yanı sıra tüm Canon tonerleri ve kartuşları zararsızdır. Yani, kartuşlarımız özel bakım veya işleme gerektirmez. Canon i-SENSYS MF226dn toner, i-SENSYS MF229dw toner

iSENSYS MF229dw toner ücretiKolay geri dönüştürme

Orijinal kartuşlar Canon'un çöp sahasına sıfır atık amaçlı geri dönüşüm programı kullanılarak geri dönüştürülebilir. Program hakkında daha fazla bilgi almak ya da ücretsiz iade formu istemek için Kartuş Geri Dönüşüm sayfamızı ziyaret edin.

 

 

 

 

Sahte kartuşlara dikkat edin

Canon Orjinal KartuşSahte Canon kartuşları, Canon tarafından veya Canon'un izniyle üretilmiş gibi paketlenmektedir; ancak, bu kartuşlar orijinal değildir. Sahte Canon kartuşlarının üretimi ve satışı yasal değildir. Canon, sahte kartuşları pazardan kaldırmak, bu kartuşları üreten ve satanları adaletet teslim etmek için gümrüklerle, polis kuvvetleriyle ve ticaret standartları yetkilileriyle birlikte çalışmaktadır.

Canon orjinal toner fiyatı

Canon'un incelemeleri ve deneylerine göre orijinal Canon kartuşlarıyla karşılaştırıldığında sahte kartuşların baskı kapasitesi %28 ilâ %69 arasındadır. Canon 737bk toner fiyatı, MF212w toner, i-SENSYS MF216n toner, iSENSYS MF217w toner,

 

 

Canon Orijinal toner kartuşlarıOrijinal toner kartuşları fark yaratır

Dış doğrulama ajansı Allion Co., Ltd., orijinal Canon toner kartuşları ve üçüncü taraf kartuşlar arasındaki baskı kalitesi farkını ortaya koymak üzere testler yaptı. Sunulan rapor, orijinal Canon kartuşlarının faydalarını kanıtlıyor.

    Allion raporunu okuyun

 

 

 

Canon Orijinal toner kartuşları nasıl tanırız? Canon Orijinal toner kartuşları nasıl tanırız?

Bir Canon kartuşu alırken her zaman paketin dışındaki "Orijinal" Canon logosuyla birlikte renk değiştirme teknolojisi bulunan holograma bakın. Böylelikle Canon yazıcınızdan, faks makinenizden veya çok işlevli cihazınızdan en iyi baskı kalitesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde bulunan "Canon ürünlerinde kullanılmak içindir" ibaresi, o ürünlerin orijinal Canon kartuşu olduğu anlamına gelmez.