Canon Kartuş ve Toner

Tarih 02 Ekim 2016 Saat 17:06 Gün Pazar
canon lbp ve isensys yazıcı toner ve kartuş.
Canon teknoloji bakımından dünyanın önde gelen firmalarından birsidir. Genellikle fotoğraf makineleri üzerinden dünyada adını sıkça duyurmuştur, okadar çeşitli elektronik üretim gerçekleştirmektedirki bunlardan bir koluda büro makineleri sektöründeki üretimleridir, 1994 yılından itibaren ticari gelişimler beraberinde dökümantasyon ihtiyaçlarınıda maliyet olarak artırdı. Yazıci ve fotokopi çeşitleri üretip bunları kalitesi kanıtlanmış ürünler olarak dünya pazarına sunmuştur, hala başarıyla bu sunuma devam etmektedir, ülkemizdede canon direkt pazara girmiş olup bayi yada distribütor aracılığıyla ikincil önem verdiği piyasalardan ayrıştırmıştır.
Yazıcıları çok kaliteli ürtmektedir, kolay kolay arıza çıkarmaz, teknik servis ihtiyacı çok azdır, kartuş ve tonerleri maliyet olarak tek sorundur, pahalı olmalarından dolayı alım gücü yetersiz gelen işletmler yarısından da az maliyet ile muadil canon toner veya dolum canon toner tercihleri ile tüketim sarf malzemelirini sürekli olarak kullanma yoluna gitmektedir. Kurumsal firmalar orijinal toner tüketimini bütçe sorunları olmadığı sürede sürdürmektedir.
Canon yazıcıları mürekkep kartuşlu modellerde pixma alan adı altında seri satış yapmaktadır. Lazer yazıcı modellerde i-sensys alan adı altında seri satış yapmaktadır, canon mürekkepli yazıcıları aile ortamında kullanmak ve fotoğraf baskısı almak için arayışta olan müşterilerine satış yapmaktadır
İstanbul Anadolu yakasında kadıköyden gebzeye kadar her bölgeye araçlarımız ile kapınıza servis yapmaktayız, aksi durum olmadıkça 1 iş günü içerisinde teslimatlarımızı yapıyoruz, müşterilerimiz toner ücreti dışında bir ödeme yapmıyor, toner ulaşım maliyeti olarak müşterilerimize yansımıyor, günün belli saatlerinde aracımız bulunduğunuz bölgelerden transit geçiş esnasında teslimat yaptığı için bizlerinde maliyet yükü ortadan kalkmaktadır.