HP 312A Mavi Orijinal LaserJet Toner Kartuşu - (CF381A)

Marka : HP
Model : HP 312A Mavi Orijinal LaserJet Toner Kartuşu
TONER RENGİ
MAVİ
FİYATA CHİP DAHİL Mİ?
DAHİL
5% doluluk oranı ile 2.700 sayfa yazar.
TL + KDV
Anadolu yakası için ertesi gün teslimat.
Ürün Özellikleri
Yazıcı kartuşu renkleriMavi
Baskı teknolojisiLazer baskı
Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)2.700
Paket boyutları (G x D x Y)385 x 109 x 125 mm
Paket ağırlığı0,9 kg
Ürün Açıklaması
Baskılarınızda HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşları kullanarak belgelerinizin ve pazarlama malzemelerinizin profesyonel görünmesini sağlayın. HP CF381A (312A) MAVİ TONER (M476)2.7K Zaman ve sarf malzemesi israfı olmadan, evinizde veya ofisinizde verimliliğinizi koruyun. Bu kartuşlar MFP yazıcınız için özel olarak tasarlanmıştır.

Ürün Hakkında Detaylı Açıklama

Özellikler

HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşları ile beklediğiniz kaliteyi her zaman elde edersiniz. Orijinal olmayan kartuşlar yüzünden tekrar baskı alma gerekmesinden, sarf malzemesi israfından ve pahalıya mal olan gecikmelerden kurtulun.

İşiniz kesintiye uğramasın. İşlerinizi zamanında ve bütçenizi aşmadan yapmak için HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşlarının tutarlı ve kesintisiz baskı yeteneğine güvenebilirsiniz.

Zaman kaybetmeyin. HP 312a LaserJet Toner Kartuşlarını saniyeler içinde değiştirip yazdırmaya geri dönebilirsiniz. Özel tasarımlarıyla, HP LaserJet MFP yazıcılarda kartuş takma işlemi hızlı ve kolaydır.

Kaynakların korunmasına yardımcı olun. HP Orijinal LaserJet Toner Kartuşlarınızı kolayca geri dönüştürün; geri dönüşüm, dünya genelinde 50'den fazla ülkede ve bölgede sunulan HP Planet Partners programıyla kolay ve ücretsizdir